Изчисти
Цена
Каталог

La Platera

Покажи:
Подредба:
Колекция испански плочки за баня Tampa  -41% SOLD OUT
От La Platera (Испания) представят колекция TAMPA - стенни и подови плочки гранитогрес направени с в..
25,05€ 14,78€
CN-PETRA - серия плочки за баня -48%
Уникална серия керамични плочки за баня – CN - PETRA – моделите са от испанските производители La Pl..
21,47€ 11,20€
Концептуална испанска колекция Valletta на La Platera (Испания). От колекцията представяме нейната..
25,31€
Колекция плочки за баня Essence от La Platera (Испания) -37%
Колекцията Essence се състои от уникални стенни плочки с размери 25х60 см и подови гранитогресни пло..
19,43€ 12,22€
Красива колекция испански гранитогрес за баня имитация на мрамор. Серия: ALLURE на производителля: ..
50,73€
Красива колекция от испанска керамика имитираща рафиниран вулканичен камък от серията; VULKAN. От ис..
47,46€
Колекцията плочки за баня, кухня, хол и всекидневна La Platera Castle е изработена от испанската рен..
28,84€
VULKAN HEX - керамика имитираща рафиниран вулканичен камък. Серия: VULKAN на испанските производите..
59,03€
Красив испански гранитогрес - ALLURE W- 090 с имитация на мрамор. Серия: ALLURE на испанските произ..
47,46€
Красив испански гранитогрес - ALLURE P-140 с имитация на мрамор. Серия: ALLURE на испанските произв..
52,81€
Красив испански гранитогрес - ALLURE W- 091 с имитация на мрамор. Серия: ALLURE на испанските произ..
50,73€
ESSENCE LEAVE WHITE 25х60 - фаянсови плочки за баня  -41%
Декоративни плочки за баня, ESSENCE LEAVE WHITE 25х60 см - стенни плочки в бял цвят в красив декорат..
21,47€ 12,73€
VULKAN TURQUOISE - керамика имитираща рафиниран вулканичен камък. Серия: VULKAN на испанските произ..
50,73€
VULKAN GRAPHITE - керамика имитираща рафиниран вулканичен камък. Серия: VULKAN на испанските произв..
50,73€
VULKAN ART - керамика имитираща рафиниран вулканичен камък. Серия: VULKAN на испанските производите..
59,03€
VULKAN WHITE - керамика имитираща рафиниран вулканичен камък. Серия: VULKAN на испанските производи..
47,46€
Бели стенни плочки Devon white -40% SOLD OUT
Керамични стенни плочки за баня Devon – производител La Platera (Испания). Модел Devon white , Кла..
19,43€ 11,71€
От La Platera (Испания) предлагат една чудесна колекция стенни плочки за баня - граничен фриз Cenefa..
13,29€
Графитени стенни плочки за баня Devon graphite  -40% SOLD OUT
Керамични стенни плочки за баня Devon – производител La Platera (Испания). Модел Devon graphite, с..
19,43€ 11,71€
Декоративна плочка за баня CN-PETRA LIGHT - D -48%
CN - PETRA LIGHT - D Уникални керамични плочки с декорация – модел на испанските производители La Pl..
21,47€ 11,20€
Мозайка плочки за баня Mosaico Devon -40% SOLD OUT
Мозаечни стенни плочки за баня Devon – производител La Platera (Испания). Модел Devon Mosaico, моз..
19,43€ 11,71€
Плочки за баня с имитация на камък CN-CHARDONNAY CHARCOAL -48%
CN - CHARDONNAY CHARCOAL Стенна плочка за баня – модел от испанските производители La Platera Основ..
21,47€ 11,20€
Плочките за стенни повърхности в скандинавски стил Castle Tortora са произведени от испанската прест..
28,84€
Стенните плочки Castle White с размери 25х60 см са част от колекцията Castle и са дело на испанската..
28,84€
Подови гранитогресни плочки ESSENCE бели 45/45 от La Platera (Испания) -26%
Гранитогресните плочки за подови настилки Essence бели са с размери 45/45 см и са част от серията Es..
19,94€ 14,78€
Подови гранитогресни плочки ESSENCE сиви 45/45 от La Platera (Испания) -26%
Подовите гранитогресни плочки Essence в сиви тонове са с модулни формати 45/45см. Те са част от гама..
19,94€ 14,78€
От La Platera (Испания) предлагат една чудесна колекция плочки за баня - модел гранитогресни подови ..
25,51€
Серия керамични плочки за баня Devon -40% SOLD OUT
Колекция керамични стенни плочки за баня Devon – производител La Platera (Испания). Основни модели..
19,43€ 11,71€
Стенна плочка за баня CN-PETRA TORTORA -48%
CN - PETRA TORTORA Стенна плочка за баня– модел на испанските производители La Platera Характеристик..
21,47€ 11,20€
Стенни плочки за баня с декорен потенциал – Valletta Mix-D (колекция Valletta на La Platera.) Конц..
43,41€
Стенни фаянсови плочки ESSENCE бели 25/60 от La Platera (Испания) -37%
Стилните фаянсови плочки за стенно приложение Essence бели с големина 25/60 см са част от гамата Ess..
19,43€ 12,22€
Стенни фаянсови плочки ESSENCE бели D 25/60 от La Platera (Испания) -41%
Фаянсовите плочки за стенни покрития Essence бели D с размери 25/60 см са дело на испанския производ..
21,47€ 12,73€